Úvod   O nás   Kontakt
INTERNET WEBHOSTING WEBDIZAJN OBCHOD SLUŽBY
O NÁS

     FIRMA PC Slovakia, s.r.o. vznikla v apríli 2003 s cieľom poskytovať služby v oblasti informačných technológií v regióne hornej Oravy so sídlom v Trstenej, ale pôsobisko sa počas našej činnosti rozšírilo aj do iných častí Slovenska. Hlavnými oblasťami v ktorých poskytujeme naše služby sú tieto :

     PREDAJ je zameraný na značkové aj neznačkové počítače, PC príslušenstva, software, tlačiarní, registračných pokladníc, kopírovacích strojov (nových aj repasovaných), faxov, digitálnych fotoaparátov, spotrebného materiálu širokého druhu, repasovaných tonerov.

viac

     INTERNET prostredníctvom mikrovlnného pripojenia; dial-up ISDN a analóg (Slovanet). Ponúkame odborné konzultácie v oblasti bezpečnosti pripojenia do internetu.

viac

     WEBHOSTING prostredníctvom mikrovlnného pripojenia; dial-up ISDN a analóg (Slovanet). Ponúkame odborné konzultácie v oblasti bezpečnosti pripojenia do internetu.

viac

     WEBDIZAJN prostredníctvom mikrovlnného pripojenia; dial-up ISDN a analóg (Slovanet). Ponúkame odborné konzultácie v oblasti bezpečnosti pripojenia do internetu.

viac

     SLUŽBY Pponúkame vám Outsourcing - možnosť preniesť zodpovednosť za správu, údržbu a servis informačného systému na našu firmu. Projektovanie a realizáciu lokálnych počítačových sietí. Servis a opravu kopírovacích strojov, tlačiarní, zdrojov, monitorov, UPS zálohových zdrojov.

viac
  Copyright © 2004 PC slovakia s.r.o.
Úvod O nás Internet Webhosting Webdizajn Obchod Služby Kontakt